Świadectwo charakterystyki energetycznej

Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku, nazywane także świadectwem energetycznym, jest istotnym elementem oceny kosztów użytkowania budynku, ponieważ określa jego roczne zapotrzebowanie na energię nieodnawialną pierwotną oraz na energię końcową. Certyfikaty energetyczne wystawiane są wyłącznie przez uprawnionych do specjalistów. Oferta naszej firmy, dotycząca certyfikatów energetycznych, skierowana jest do osób zainteresowanych optymalizacją gospodarki energetycznej, jak również dla właścicieli zamierzających sprzedać bądź wynajmować swój budynek.

Projektowana charakterystyka
 

Projektowana charakterystyka energetyczna sporządzana  do projektowanych budynków  i jest integralną częścią projektu budowlanego oraz musi być opracowana zgodnie z metodologią sporządzania świadectwa charakterystyki energetycznej.

Projektowana charakterystyka energetyczna powinna zawierać informacje na temat właściwości cieplnych przegród oraz zastosowanych rozwiązań instalacyjnych oraz roczne zapotrzebowanie na energię nieodnawialną pierwotną oraz na energię końcową.

 


Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu!

MAŚLAK PROFESSIONAL
Średniawskiego 83
32-400 Myślenice
e-mail: amaslak@op.pl
Telefon:  +48 517 854 922

Formularz kontaktowy


Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu i nie  będą przetwarzane.