Dodatkowe opracowania

  1. Efekt ekologiczny – Obliczenie efektu ekologicznego to dokument przedstawiający obliczenia zmiany emisji gazów cieplarnianych i zanieczyszczeń w wyniku przeprowadzonej modernizacji budynku i systemu grzewczego. Dokument stworzony w celu obliczania efektu ekologicznego wykonanej modernizacji budynku lub źródła ciepła. Opracowanie dostarcza również informacji na temat redukcji emisji gazów cieplarnianych, spowodowanej zmniejszeniem zapotrzebowania na energię lub zastąpieniem źródła energii innym, mniej uciążliwym dla środowiska.
  2. Bilanse mocy i energii- Opracowanie służy do określania obliczeniowego zapotrzebowania na moc cieplną poszczególnych pomieszczeń w budynku, jak również całego budynku oraz do obliczania sezonowego zapotrzebowania na ciepło do ogrzania różnego typu budynków. Opracowanie zawiera ilość energii potrzebnej na ogrzewanie, wentylacje, klimatyzacje i ciepłą wodę użytkową.
  3. Dokumentacje dla potrzeb zmiany mocy zamówionej – Firma przygotowuje kompleksowe opracowania dotyczące zmiany mocy zamówionej , jak również sporządzą wnioski w tym zakresie, gotowe do składania w urzędzie.

 


Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do kontaktu!

MAŚLAK PROFESSIONAL
Średniawskiego 83
32-400 Myślenice
e-mail: amaslak@op.pl
Telefon:  +48 517 854 922

Formularz kontaktowy


Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane do jednorazowego kontaktu i nie  będą przetwarzane.